Srednja Bistrica 49b
9232 Črenšovci
ŠT. |
INTERESNA DEJAVNOST |
RAZRED |
IZVAJALEC/-KA |
URNIK |
1. |
KONSTRUKTORSTVO, ROBOTIKA IN UMETNA INTELIGENCA |
6. – 9. r |
Tatjana Podgorelec Strelec |
ČETRTEK, sedma šolska ura (od 13.15 do 14.00) |
2. |
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE |
1. |
Klementina Weis |
SREDA, 5. šol. ura (11.20 - 12.05) |
3. |
DRUŽABNE IGRE |
1. - 5. r. |
Klementina Weis |
ČETRTEK, 6. šol. ura ( 12.10 - 12.55) |
5. |
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE |
5. r. |
Petra Ritonja |
PETEK, 6. šolska ura (12.10 - 12.55) |
6. |
VESELA ŠOLA |
4. - 9. r. |
Petra Ritonja |
po dogovoru |
7. |
LIKOVNI KROŽEK |
1. - 3.r. |
Karmen Rob |
SREDA, 6. šolska ura (12.10 - 12.55) |
8. |
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE |
3.r. |
Karmen Rob |
ČETRTEK, 6. šolska ura (12.10 - 12.55) |
9. |
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE |
2.r |
Zlatka Jerebic |
ČETRTEK, 5. šolska ura (11.20 - 12. 05) |
11. |
KRESNIČEK- naravoslovni tehniški krožek |
1.-3.r |
Zlatka Jerebic |
|
12. |
OTROŠKI PEVSKI ZBOR |
1., 2. r. |
Valerija Šömen |
TOREK, 5. šolska ura (11.20 - 12.05) |
13. |
OTROŠKI PEVSKI ZBOR |
3. - 5. r. |
Valerija Šömen |
PONEDELJEK, 6. šolska ura (12.10 - 12.55) in TOREK, 6. šolska ura (12.10 - 12.55) |
14. |
MLADINSKI PEVSKI ZBOR
|
6.- 9. r. |
Valerija Šömen |
PONEDELJEK, 7. šolska ura (13.15 - 14.00) in TOREK, 7. šolska ura (13.15 - 14.00) |
15. |
MLAJŠI ŠOLSKI ORKESTER |
3.- 5. r. |
Valerija Šömen |
PONEDELJEK, 8. šolska ura (14.05 - 14.50) |
16. |
ŠOLSKI ORKESTER |
6.- 9. r. |
Valerija Šömen |
TOREK, 8. šolska ura (14.05 - 14.50) |
17.
|
NEMŠČINA Z ROBOTIKO |
6.,7.r. |
Elizabeta Petrovič, Andrej Nemec |
ČETRTEK, 7. šolska ura (13.15-14.00) |
18. |
NEMŠKE URICE |
4.,5., 6.r |
Elizabeta Petrovič |
SREDA, 7. šolska ura ( 13.15 - 14.00) |
18. |
IGRIVO V SVET UMETNE INTELIGENCE |
6.-9.r (izbrani učenci) |
Božica Antolin, Andrej Nemec |
PONEDELJEK, 7. šolska ura |
19. |
DIGITALNA ORODJA ZA POUK IN VSAKDAN |
6.-9.r (izbrani učenci) |
Teo Pucko |
TOREK, 7. šolska ura |
20. |
NASTOPAM |
1- 9.r (učence izbere učitelj)
|
Melita Tompa Lebar |
Po dogovoru z učenci, pred nastopi |
21. |
Gospa pravljica govori angleško |
1.-5.razred |
Petra Šobak |
Ponedeljek, 7. šolska ura (13.15-14.00) |
22. |
Bralčki znalčki |
2., 3. razred |
Ksenija Horvat |
Petek, 6. šol. Ura (12.10-12.55) |
23. |
Računalniško opismenjevanje |
4. r. |
Vesna Pintarič |
sreda, 4. ura (10.30 - 11.15) |
24 |
Priprava na šolska športna tekmovanja |
6. -9. r |
Alojz Krevh |
Torek, 8. šol. ura na 14 dni (po dogovoru) |